خانه

Beijing LaserTell Medical Co., Ltd.

نمایه شرکت
 


 
بر اساس سالها دانش فنی و تحقیقات بازاریابی ، ما سطح حرفه ای از مهندسی مواد ، مکانیک ، الکترونیک ، دقیق سازی ، پزشکی و بازاریابی بالینی را جذب کرده و شرکت پزشکی لیزر پکن ، Ltd.سالها است که ما سطح نوآوری ، تخصص و درک مشتری را برتر از هر شرکتی در صنعت خود قرار می دهیم.
 
اکنون LaserTell تجهیزات زیبایی زیادی را در اختیار شما قرار داده است مانند Intense Pulsed Light ، E-light (IPL + RF) ، SHR ، لیزر دیود 808 نانومتری ، 755 نانومتر لیزر الکساندریت ، لیزر پالس طولانی 1064 نانومتری و غیره.
 
Together, we are more market responsive than ever before. با هم ، ما نسبت به گذشته پاسخگوتر از بازار هستیم. We enable practitioners to offer safe, effective and profitable aesthetic and surgical treatments to their patients, while allowing patients to benefit from the capabilities of state-of-the-art, clinically proven technologies and methods. ما به پزشکان این امکان را می دهیم که از نظر زیبایی و جراحی بی خطر ، مؤثر و سودآور از نظر زیبایی و جراحی به بیماران خود ارائه دهند ، در حالی که به بیماران این امکان را می دهد که از ویژگی های پیشرفته ترین فن آوری ها و روش های بالینی اثبات شده بهره مند شوند.
چین Beijing LaserTell Medical Co., Ltd. نمایه شرکت 0
 
مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما
تاریخ

من در سال 2001 ، در ایجاد Lumenis شاهد و شركت كردم (پس از ادغام گروه پزشکی منسجم ، سیستمهای پزشکی ESC و سیستمهای لیزر پزشکی HGM).
در سال 2001 ، اولین IPL را از طریق گروه لیزر CHUTIAN به چین معرفی کرد.
در سال 2009 ، Pioneered اولین سیستم SHR با 10Hz در سطح جهان.
در سال 2011 ، LaserTell Medical را به عنوان پیشگام ادغام منابع در زمینه لیزرهای زیبایی شناسی پزشکی پیشرفته در چین تأسیس کرد .img.alt
img.alt
img.alt
img.alt
img.alt
1 2 3 4 5
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

شرکت تجاری

مارک های : LaserTell

تعداد کارمندان : 150~200

فروش سالانه : 2000-3000

سال تاسیس : 2010

صادرات کامپیوتر : 90% - 100%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Beijing LaserTell Medical Co., Ltd. گواهینامه ها چین Beijing LaserTell Medical Co., Ltd. گواهینامه ها چین Beijing LaserTell Medical Co., Ltd. گواهینامه ها چین Beijing LaserTell Medical Co., Ltd. گواهینامه ها