خانه

Beijing LaserTell Medical Co., Ltd.

نمایه شرکت
 


 
بر اساس سالها دانش فنی و تحقیقات بازاریابی ، ما سطح حرفه ای از مهندسی مواد ، مکانیک ، الکترونیک ، دقیق سازی ، پزشکی و بازاریابی بالینی را جذب کرده و شرکت پزشکی لیزر پکن ، Ltd.سالها است که ما سطح نوآوری ، تخصص و درک مشتری را برتر از هر شرکتی در صنعت خود قرار می دهیم.
 
اکنون LaserTell تجهیزات زیبایی زیادی را در اختیار شما قرار داده است مانند Intense Pulsed Light ، E-light (IPL + RF) ، SHR ، لیزر دیود 808 نانومتری ، 755 نانومتر لیزر الکساندریت ، لیزر پالس طولانی 1064 نانومتری و غیره.
 
Together, we are more market responsive than ever before. با هم ، ما نسبت به گذشته پاسخگوتر از بازار هستیم. We enable practitioners to offer safe, effective and profitable aesthetic and surgical treatments to their patients, while allowing patients to benefit from the capabilities of state-of-the-art, clinically proven technologies and methods. ما به پزشکان این امکان را می دهیم که از نظر زیبایی و جراحی بی خطر ، مؤثر و سودآور از نظر زیبایی و جراحی به بیماران خود ارائه دهند ، در حالی که به بیماران این امکان را می دهد که از ویژگی های پیشرفته ترین فن آوری ها و روش های بالینی اثبات شده بهره مند شوند.
چین Beijing LaserTell Medical Co., Ltd. نمایه شرکت 0
 
مشاهده بیشتر درباره ما